Menü
Sepetim
Tüm Ürünlerde %50'ye varan İndirim Alışverişe Başla

Hakkımızda

İnternet üzerinden alışveriş dünyasına yeni ve farklı bir değer katmak, internet kullanıcılarını Kozmetik alanında geniş yelpazede yenilikçi ürün seçenekleri ile tanıştırmak için 2011 yılında yola çıktık. Günden güne büyüdüğümüz bu yolda sektörün güvenilir kozmetik ürünlerini en iyi hizmet kalitesi, tedarik ağı ve hızlı çözümler ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Sitemizde bulunan tüm kozmetik ürünler uzmanların onayından geçen güvenli ürünlerdir. Ürün kategorileri olarak cilt bakımı, yüz bakımı, saç bakımı, makyaj ürünleri, tırnak bakım ürünleri, güneş ürünleri, erkek bakımı, ağız diş bakımı, anne bebek ürünleri ve parfüm kategorileri bulunan 7/24 Kozmetik’de cildinizin sağlığı ve bakımı için yüzlerce ürüne en uygun fiyatla ulaşırsınız. Hızlı ve güvenli teslimat anlayışımız ve geniş stoklarımız ile mümkün olan en kısa sürede sitemizden aldığınız ürünleri güvenle kullanmaya başlarsınız.

Güvenilir ve kurumsal bir firma olmanın bilincini kozmetik deneyimimizle birleştirerek her türlü sorununuza çözüm ürettiğimiz ve kozmetik alanında geniş çapta ürün sunduğumuz bu yolda birlikte büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.